ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଲେ, ରାୟବରେଲି-ଆମେଥି ସହ ଅଛି ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ
ରାୟବରେଲୀ , ୧୧ ଜୁନ୍ (ହିସ) - କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ତଥା ଦଳର
ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଲେ, ରାୟବରେଲି-ଆମେଥି ସହ ଅଛି ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ


ରାୟବରେଲୀ , ୧୧ ଜୁନ୍ (ହିସ) - କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ତଥା ଦଳର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଭଦ୍ରାଙ୍କ ସହ ରାୟବରେଲିରେ ପଂଚିିଛନ୍ତି । ରାୟବରେଲିରୁ ନୂତନ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ସାଂସଦ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ରାୟବରେଲି ଏବଂ ଆମେଥୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ କଂଗ୍ରେସର ବିଜୟ ପାଇଁ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି । କର୍ମୀ ପ୍ରଶଂସା ସମାରୋହରେ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାୟବରେଲି ଏବଂ ଆମେଥୀ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ରାଜନୀତି ନୁହେଁ ବରଂ ପରିବାରିକ ଅଟେ । ଏଠାରେ ଥିବା ଚାଷ ବାସ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଭଦ୍ରାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମିଳିତ ଦଳର ପ୍ରତ୍ୟେକ କର୍ମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କର୍ମୀ ନିଜର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀ ଜାନ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ଯାହା ଦରକାର ତାହା ହେଉଛି ଭାରତର ଦୁରଦୃଷ୍ଟି , ଆଦାନୀ ଏବଂ ଅମ୍ବାନୀ ନୁହେଁ । ଯୁବକ ଏବଂ କୃଷକଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେବା ଉଚିତ୍ । ଏବେ ଦେଶର ଯୁବକମାନେ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଅଧିକାର ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିବର୍ତନ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଭଦ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିଥିଲେ । ଆମେଥୀର ନବ ନିର୍ବାଚିତ ସାଂସଦ କିଶୋରୀ ଲାଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଉଭୟ ଜିଲ୍ଲାର ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଧନ୍ୟବାଦ

ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ ସମାଚାର/ ଗଗନ/ସମନ୍ୱୟ


 rajesh pande